www.demontaz-vstrikovacu.cz
Terezy Novákové 1238/64
Brno-Řečkovice 612 00

Demontáž vstřikovačů/vytažení vstřiků historie firmy

Demontáží vstřikovačů se zabýváme od roku 2011. Díky stále vzrůstající poptávce po naší službě jsme se v roce 2012 rozhodli zřídit web www.demontaz-vstrikovacu.cz.

Během naší působnosti na trhu v oblasti demontáže vstřikovačů jsem se setkali s mnoha případy, které nebyly schopny vyřešit ostatní firmy specializující se na demontáž vstřikovačů, my jsme tuto příležitost přijali jako výzvu a vždy jsme všechny případy vyřešili ke spokojenosti zákazníka.

H3S s.r.o.

Díky naší dobré pověsti jsme během našeho působení získali spoustu zkušeností ale i autoservisů, které se stali našimi obchodními partnery a vstřikovače u nich demontujeme pravidelně.

Vzhledem k tomu, že našim zákazníkům můžeme nabízet nové vstřikovače i jejich části za mnohem nižší ceny než prodejci auto dílů, rozhodli jsme se tuto službu našim zákazníkům nabídnout také.

V současné době disponujeme na naší pobočce servisním centrem dieselových vstřikovačů, vstřikovacích a vysokotlakých čerpadel a vstřikovacích systémů. Zabýváme se prodejem i opravami vstřikovačů, vstřikovacích čerpadel a příslušenství vstřikovacích systémů.
Kontakt